4,8 • Hervorragend
  • Najväčší výber bicyklov v Európe
  • Len certifikovaní predajcovia
  • Ochrana kupujúcich
  • Financovanie
Najväčší výber bicyklov v Európe
Len certifikovaní predajcovia
Ochrana kupujúcich
Financovanie
Cesty a štrk Horský bicykel Repasované
Pomoc

Staňte sa predajcom V2

STAŇTE SA OBCHODNÍKOM:IN BUYCYCLE Prezentujte svoje športové bicykle v celej Európe a využívajte výhody jednoduchého, rýchleho a bezpečného predaja na našom online trhu. Pripojte sa k našej medzinárodnej sieti a začnite predávať ešte dnes. Zaregistrujte sa teraz zadarmo Objavte svoje výhody Medzinárodný dosah Vaše inzeráty prekladáme do 19 jazykov. Vaše bicykle sa dostanú k viac ako 5 miliónom jazdcov na buycycle.

Objavte svoje výhody

money-icon
Medzinárodný dosah

Prekladáme vaše reklamy do 19 jazykov. Vaše bicykle na buycycle sa tak dostanú k viac ako 5 miliónom nadšencov bicyklov v celej Európe.

thumbs-up-icon
Osobná podpora

S nami dostanete pomoc, keď ju potrebujete. Kontaktujte náš podporný tím kedykoľvek alebo využite skúsenosti ostatných obchodníkov v komunite.

clock-icon
Internetový obchod do vrecka

Stacionárny obchod je obmedzený, vaša nová online prezentácia je neobmedzená. Ak máte webovú stránku, môžete na ňu jednoducho integrovať svoj profil predajcu na stránke buycycle vrátane všetkých svojich bicyklov. Takto máte svoj obchod neustále pri sebe.

user-icon
Hladké spracovanie prepravy a platieb

Poskytujeme vám všestranne bezstarostný balík. Ak si zákazník zvolí možnosť prepravy, dodáme mu obalový materiál a zorganizujeme prevzatie bicykla naším prepravcom. O 100 % bezpečné spracovanie platieb sa stará náš poskytovateľ platieb www.adyen.com.

money-icon
Transparentné poplatky za predaj

Chceme vám uľahčiť život. K tomu patrí aj transparentné informovanie o našich poplatkoch. V prípade komerčných predajcov sa za vytvorenie inzerátu alebo profilu neplatia žiadne poplatky. Jediný poplatok je 1,5 % z predajnej ceny. Výška vašej výplaty sa zobrazuje pri nahrávaní aj pri potvrdení predaja.

thumbs-up-icon
Výkonné nástroje

Nikdy nebolo jednoduchšie nájsť najlepšiu predajnú cenu pre váš bicykel. Naše ocenenie vychádza z tisícov predaných bicyklov, vďaka čomu získate prvú predstavu o tom, koľko môžete za svoje bicykle získať.

clock-icon
Rýchle, rýchlejšie, zobrazenie na buycycle

S nami môžete vytvoriť inzerát za menej ako 2 minúty. Vyberte si model z našej databázy, uveďte stav svojho motocykla, zadajte predajnú cenu a nahrajte niekoľko fotografií svojho skvostu. Automaticky pridáme všetky informácie o komponentoch, ktoré máte nainštalované. Všetky vykonané zmeny môžete upraviť niekoľkými kliknutiami.

user-icon
Ponuka na mieru

Nájdeme riešenie, ktoré vyhovuje vám a vášmu obchodu. Vy sa rozhodnete, či chcete prijímať protiponuky od potenciálnych kupujúcich, či potrebujete obalový materiál na prepravu alebo či chcete prebrať prepravu úplne na seba.

Začiatok používania služby buycycle je jednoduchý

1.

Zaregistrujte sa ako komerčný predajca

Vytvorte si účet ako komerčný predajca na buycycle len v niekoľkých krokoch. Zadajte svoje osobné údaje a poskytnite nám niekoľko základných informácií o svojom obchode.

2.

Vytvorte svoje prvé inzeráty na predaj

Nahrajte svoje prvé inzeráty. Prístup do našej rozsiahlej databázy vám umožní ešte jednoduchšie a rýchlejšie nahrať vaše bicykle. Ak ste zmenili jednotlivé komponenty, môžete ich dodatočne upraviť. Ak váš bicykel ešte nie je uvedený v našej databáze, môžete použiť náš konfigurátor a v niekoľkých krokoch vytvoriť inzerát na mieru.

3.

Predajte svoj bicykel

Medzi 5 miliónmi nadšencov bicyklov v celej Európe nájde váš bicykel svojho nového majiteľa. Podporíme vás s marketingom a budeme vám poskytovať aktualizácie vášho inzerátu na predaj. Máte možnosť reagovať na pripomienky záujemcov, prijímať protinávrhy a nakoniec prijať kúpu.

4.

Odoslanie bicykla

Ak sa zákazník rozhodne pre možnosť zaslania, zorganizujeme bezplatné vyzdvihnutie naším špeditérom vo vašej lokalite. O časovom rámci vyzdvihnutia rozhodujete vy. Spoločnosť Buycycle vám poskytne potrebný obalový materiál. Predávajúcemu nevznikajú žiadne náklady v súvislosti s prepravou.

5.

Vyplatenie peňazí

Ak dostanete žiadosť o kúpu, celú kúpnu cenu už od záujemcu vyberie náš poskytovateľ platieb. Hneď po prevzatí bicykla môžete uhradiť kredit na vašom účte buycycle na váš bankový účet.

Viac ako 300 predajcov dôveruje buycycle

Zoznámte sa s úspešnými príbehmi našich medzinárodných predajcov a spojte sa s komunitou buycycle.

Odpovede na vaše otázky

?
Buycycle vám ponúka cielený prístup k relevantnej cieľovej skupine na predaj vašich športových bicyklov. Vaše reklamy sa dostanú k nadšencom bicyklov v celej Európe v ich národných jazykoch a menách. Ponúkame prepravu medzi všetkými krajinami v rámci Európy a neustále sa rozširujeme na ďalšie trhy. Buycycle ponúka aj ďalšie služby na renováciu športových bicyklov a má celoeurópsku partnerskú sieť renovátorov.
?
Ak dostanete žiadosť o nákup, celú kúpnu cenu už inkasuje náš poskytovateľ platieb Adyen od:záujemcu:v. Hneď ako bude váš bicykel vyzdvihnutý, môžete kredit na vašom účte buycycle uhradiť na váš bankový účet. Upozorňujeme, že vzhľadom na európsky zákon o praní špinavých peňazí musíme v súčasnosti peniaze zadržať u nášho poskytovateľa platobných služieb najmenej 4 dni, kým môžete kliknúť na "Vyplatiť".
?
Pre komerčných predajcov neexistujú žiadne poplatky za vytvorenie inzerátu alebo profilu. Platí sa len poplatok za predaj vo výške 1,5 % z predajnej ceny. Výška vašej výplaty sa zobrazí pri nahrávaní aj pri potvrdení predaja.
?
Kupujúci si môže pri nákupe vybrať možnosť dopravy. Ak nákup akceptujete, máte potom možnosť zvoliť si čas vyzdvihnutia naším špeditérom vo vašej lokalite. Zašleme vám potrebný obalový materiál. Deň pred vyzdvihnutím dostanete e-mailom prepravný štítok. Odporúčame, aby ste si prepravný štítok vytlačili dvakrát. Jeden štítok pripevnite na škatuľu s bicyklom a druhý štítok dajte podpísať vodičovi pri preberaní bicykla špedičným agentom. Vám ako predávajúcemu nevznikajú žiadne náklady na prepravu. Tie budú účtované kupujúcemu.
?
Kúpna zmluva sa uzatvára medzi vami a zákazníkom. Spravidla ide o súkromnú osobu. Vy jej potom vystavíte aj faktúru. Kontaktné údaje kupujúceho vám zašleme e-mailom. Predajcovia majú tiež možnosť kúpiť bicykle na stránke buycycle. Informácie o výhodách a osobitostiach intrakomunitárneho obchodu nájdete tu. Vo výnimočných prípadoch buycycle predkladá komerčným predajcom aj ponuku na priamy nákup vybraných bicyklov. Za týmto účelom vás budeme kontaktovať.
cta

Máte ďalšie otázky?

Obráťte sa na skúsených predajcov vo vašom okolí alebo kontaktujte náš tím podpory.

Spojte sa so skúsenými predajcami
Kontaktovať buycycle