4,8 • Hervorragend
  • Největší výběr jízdních kol v Evropě
  • Pouze certifikovaní prodejci
  • Ochrana kupujících
  • Financování
Největší výběr jízdních kol v Evropě
Pouze certifikovaní prodejci
Ochrana kupujících
Financování
Silnice a štěrk Horské kolo Repasované
Nápověda

Staňte se prodejcem V2

STAŇTE SE OBCHODNÍKEM:IN BUYCYCLE Prezentujte svá sportovní kola v celé Evropě a využijte snadného, rychlého a bezpečného prodeje na našem online tržišti. Připojte se k naší mezinárodní síti a začněte prodávat ještě dnes. Zaregistrujte se nyní zdarma Objevte své výhody Mezinárodní dosah Vaše inzeráty překládáme do 19 jazyků. Vaše kola se na buycycle dostanou k více než 5 milionům jezdců.

Objevte své výhody

money-icon
Mezinárodní dosah

Překládáme vaše reklamy do 19 jazyků. Vaše kola na buycycle se tak dostanou k více než 5 milionům cyklistických nadšenců v celé Evropě.

thumbs-up-icon
Osobní podpora

S námi získáte pomoc, když ji potřebujete. Kdykoli se obraťte na náš tým podpory nebo využijte zkušeností ostatních obchodníků v komunitě.

clock-icon
Webový obchod do vaší kapsy

Stacionární obchod je omezený, vaše nová online prezentace je neomezená. Pokud máte webové stránky, můžete na ně snadno integrovat svůj profil prodejce na buycycle, včetně všech svých kol. Svůj obchod tak budete mít neustále u sebe.

user-icon
Hladké zpracování dopravy a plateb

Poskytujeme vám všestranně bezstarostný balíček. Pokud se zákazník rozhodne pro možnost přepravy, dodáme mu obalový materiál a zajistíme vyzvednutí kola naším speditorem. O 100% bezpečné zpracování plateb se stará náš poskytovatel platebních služeb www.adyen.com.

money-icon
Transparentní prodejní poplatky

Chceme vám usnadnit život. K tomu patří i transparentní komunikace našich poplatků. Pro komerční prodejce neplatíte žádné poplatky za vytvoření inzerátu nebo profilu. Jediným poplatkem je 1,5 % z prodejní ceny. Výše výplaty se zobrazuje jak při nahrávání, tak při potvrzení prodeje.

thumbs-up-icon
Výkonné nástroje

Nikdy nebylo snazší najít nejlepší prodejní cenu pro vaše kolo. Naše ocenění vychází z tisíců prodaných kol, takže získáte první představu o tom, kolik můžete za svá kola získat.

clock-icon
Rychle, rychleji, zobrazení na buycycle

S námi můžete vytvořit inzerát za méně než 2 minuty. Vyberte si model z naší databáze, uveďte stav svého kola, zadejte prodejní cenu a nahrajte několik fotografií svého skvostu. Automaticky doplníme všechny informace o komponentech, které máte namontované. Veškeré provedené změny můžete upravit několika kliknutími.

user-icon
Nabídka na míru

Najdeme řešení, které bude vyhovovat vám i vašemu obchodu. Sami se rozhodnete, zda chcete přijímat protinabídky od potenciálních kupujících, zda potřebujete obalový materiál pro přepravu nebo zda chcete převzít přepravu zcela.

Začít s buycycle je snadné

1.

Zaregistrujte se jako komerční prodejce

Vytvořte si účet jako komerční prodejce na buycycle v několika málo krocích. Zadejte své osobní údaje a poskytněte nám několik základních informací o svém obchodě.

2.

Vytvořte své první inzeráty k prodeji

Nahrajte své první inzeráty. Díky přístupu do naší rozsáhlé databáze je pro vás nahrávání kol ještě snazší a rychlejší. Pokud jste změnili jednotlivé komponenty, můžete je dodatečně upravit. Pokud vaše kolo ještě není v naší databázi, můžete použít náš konfigurátor a vytvořit si inzerát na míru v několika málo krocích.

3.

Prodejte své kolo

Mezi 5 miliony cyklistických nadšenců po celé Evropě najde vaše kolo svého nového majitele. Podpoříme vás s marketingem a poskytneme vám aktuální informace o vašem inzerátu na prodej. Máte možnost reagovat na komentáře zájemců, přijímat protinabídky a nakonec přijmout koupi.

4.

Pošlete své kolo

Pokud se zákazník rozhodne pro možnost zaslání, zorganizujeme bezplatné vyzvednutí naším speditorem ve vaší lokalitě. O časovém rámci vyzvednutí rozhodujete vy. Buycycle vám poskytne potřebný obalový materiál. Prodejci nevznikají žádné náklady v souvislosti s přepravou.

5.

Vyplaťte své peníze

Pokud obdržíte žádost o koupi, bude již celá kupní cena od zájemce vybrána naším poskytovatelem plateb. Jakmile bude kolo inkasováno, můžete kredit na účtu buycycle uhradit na svůj bankovní účet.

Více než 300 prodejců důvěřuje buycycle

Seznamte se s úspěšnými příběhy našich mezinárodních prodejců a spojte se s komunitou buycycle.

Odpovědi na vaše otázky

?
Buycycle vám nabízí cílený přístup k příslušné cílové skupině pro prodej vašich sportovních kol. Vaše inzeráty se dostanou k nadšencům do cyklistiky v celé Evropě v jejich národních jazycích a měnách. Nabízíme dopravu mezi všemi zeměmi v rámci Evropy a neustále se rozšiřujeme na další trhy. Buycycle nabízí také další služby pro renovaci sportovních kol a má celoevropskou partnerskou síť renovátorů.
?
Pokud obdržíte žádost o koupi, celou kupní cenu již inkasuje náš poskytovatel plateb Adyen od:zájemce:in. Jakmile bude vaše kolo inkasováno, můžete kredit na svém účtu buycycle vyplatit na svůj bankovní účet. Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k evropskému zákonu o praní špinavých peněz musíme v současné době zadržet peníze u našeho poskytovatele platebních služeb po dobu nejméně 4 dnů, než budete moci kliknout na tlačítko "Vybrat".
Jaké ?
Pro komerční prodejce nejsou za vytvoření inzerátu nebo profilu účtovány žádné poplatky. Pouze za prodej se platí poplatek ve výši 1,5 % z prodejní ceny. Výše výplaty se zobrazí jak při nahrávání, tak při potvrzení prodeje.
?
Kupující si může při nákupu zvolit možnost dopravy. Pokud nákup akceptujete, máte pak možnost zvolit si čas vyzvednutí naším speditorem v místě vašeho bydliště. Zašleme vám potřebný obalový materiál. Den před vyzvednutím obdržíte e-mailem přepravní štítek. Doporučujeme, abyste si přepravní štítek vytiskli dvakrát. Jeden štítek připevněte na krabici s kolem a druhý štítek nechte podepsat řidičem při převzetí kola spediční firmou. Vám jako prodávajícímu nevznikají žádné náklady na přepravu. Ty budou účtovány kupujícímu.
čněn?
Kupní smlouva se uzavírá mezi vámi a zákazníkem. Zpravidla se jedná o soukromou osobu. Vy jí pak také vystavíte fakturu. Kontaktní údaje kupujícího vám zašleme e-mailem. Prodejci mají také možnost nakupovat jízdní kola na portálu buycycle. Informace o výhodách a zvláštnostech intrakomunitárního obchodu naleznete zde. Ve výjimečných případech dává buycycle komerčním prodejcům také nabídku na přímý nákup vybraných jízdních kol. Za tímto účelem vás budeme kontaktovat.
cta

Máte nějaké další otázky?

Obraťte se na zkušené prodejce ve svém okolí nebo kontaktujte náš tým podpory.

Spojte se se zkušenými prodejci
Kontaktujte buycycle.